KB AKUSTIC BAND

Akustické verze hitů 60.let

HISTORIE 

Skupina "Kam běžíte ?!" byla založena v Plzni v roce 1987, od počátku se orientuje na hudbu 60.let minulého století. V prvních letech po revoluci v Plzni kapela provozovala stejnojmenný hudební klub ve Smetanově ulici známý jako "KáBéčko". 

  • 1987 - 1997

Z tohoto období se zachovalo docela dost fotek, podívejte se do FOTOGALERI. A pochází z něj také řada studiových nahrávek, které vznikly ve studiích Českého rozhlasu Plzeň. Skupina pravidelně hrávala především v plzeňských klubech - Jam, Divadlo pod lampou, "C", Kapsa, Svornost, Dominik, JAS, Hifi klub, Subway..., koncertovala také v Praze (klub Rubín), Přešticích, Chranišově nebo Dobřanech. Byla také pravidelným hostem festivalu ČiHuLe v Čižicích.

  • 2003

Skupina přerušila činnost a sešla se pouze na jediný koncert - u příležitosti Majáles v r.2003 na nám.Republiky v Plzni zahrála své nej hity.

  • 2007-2008

Další návrat přišel v podobě série koncertů v Plzeňském kraji u příležitosti 20.výročí založení skupiny. Hrálo se v klubu Nucený výsek v Přešticích, přes velký výroční koncert v Šeříkovce v Plzni až do sálu hotelu Primavera, kde "Kam běžíte?!" zahráli na firemní akci Euphony Day.

  • 2010 - ?

Po obměně muzikantů dospěla kapela k názoru, že se bude věnovat akustickým verzím revivalových hitů.

Vítejte na webu KB Akustic Band! 


Výběr z repertoáru:

The Beatles - Hey Jude, Michelle, All My Loving, Besame Mucho, Yesterday, Let It Be, Oh Darling, If I Fell, Here Comes the Sun, Things We Said Today, Can´t Buy Me Love, Nowhere Man

Rolling Stones - Honky Tonk Woman, Like a Rolling Stone, Marmalade - Rainbow, Hollies - Bus Stop, I Shall Be Released, Blowing in the Wind, Zombies - She´s Not There, Turtles - Happy Together, Stevie Wonder - You´re the Sunshine of My Life, Beach Boys - God Only Knows, Steely Dan - Dirty Work, John Lennon - Imagine, Donovan - Sealed with a Kiss